عامل سیالیت(لولینگ یا فلوئینگ ایجنت) رنگ پودری


عامل سیالیت (عامل هم تراز کننده یا لولینگ ایجنت) رنگ های پودری

عامل سیالیت یا هم ترازی یک ماده شیمیایی است به شکل پودر سفید رنگ می باشد که به رنگ یا پوشش پودری به عنوان افزودنی رنگ پودری اضافه    می شود تا یکنواختی ضخامت آن هنگام اعمال روی سطح اعمال شود. این ماده تاثیر به سزایی در بهبود زیبایی سطح دارد و به جریان پذیری و همترازی آن پوشش کمک زیادی می کند. عیوب سطحی که ممکن است تاثیر منفی روی خواص کلی سطوح از نظر همترازی و جریان پذیری بگذارد. این ماده در حدود 1 درصد به عنوان یکی از افزودنی های رنگ پودری در فرآیند تولید آن استفاده قرار می گیرد.

 سین تیو به عنوان اولین تولید کننده عامل سیالیت رنگ پودری در ایران محصولی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی عرضه می کند.  سین تیو PT-120 یک پودر سفید ظریف است که به گونه ای طراحی شده است که به طور یکپارچه در فرمولاسیون رنگ یا پوشش شما گنجانده شود. خواص قابل توجه آن، آن را به یک عنصر ضروری برای دستیابی به سطحی تبدیل می کند که نه تنها خیره کننده به نظر می رسد، بلکه دارای قابلیت جریان و تراز کردن نیز می باشد.

عامل جریان دهنده شرکت سین تیو مزایای مهمی را برای کاربردهای پوشش پودری ارائه می دهد. در ابتدا و به عنوان مهمترین مورد، تسطیح استثنایی را تضمین می کند و یک پوشش صاف و یکنواخت را بر روی سطوح پوشش پودری فراهم می کند. به علاوه، تجربه بهبود چشمگیری در ویژگی های جریان و براقیت را داشته و باعث ظاهری درخشان و براق می شود که جذابیت بصری پوشش ها را افزایش می دهد. علاوه بر این، فرمولاسیون به طراحی سطح پوشش پودری شما تنش سطحی را به طور قابل توجهی کاهش می دهد و به این ترتیب امکان گسترش پوشش به صورت آسان و یکنواخت و انطباق بهتر با سطوح را فراهم می کند، که در نهایت منجر به کاهش عیوب معمولی مانند پین ها و لکه های ماهی می شود و در نتیجه به دست آوردن یک پوشش بی عیب و نقص و حرفه ای را فراهم می کند. علاوه بر این، عامل تسطیح را در فرمولاسیون پوشش پودری ادغام کردن به راحتی امکان پذیر است، که فرآیند تولید را ساده تر می کند. با درک اینکه پروژه های مختلف نیازهای منحصر به فردی دارند، عامل تسطیح قابل تنظیم به انواع فرمولاسیون های پوشش پودری متناسب و امکان شخصی سازی محصولات به نیازهای خاص را می دهد. کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است و برای این منظور تدابیر سخت کنترل کیفیت اجرا می شود، تا اطمینان حاصل شود که هر دسته از عامل تسطیح استانداردهای بالاتر صنعتی را رعایت می کند.

متخصصان شرکت سین تیو پشتیبانی فنی به منظور راهنمایی در فرمولاسیون و رفع مشکلات را ارائه می دهند تا موفقیت با محصولات این شرکت  را تضمین کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *