درباره ما

Syntive

درباره Syntive

شرکت رنگ و رزین نسیم البرز به شماره ثبت 3580 از سال 1379 فعالیت خود را با تولید آلکید رزین های کوتاه روغن، متوسط روغن و بلند روغن به عنوان یک محصول واسطه در تولید رنگ های صنعتی، اتومبیلی و ساختمانی آغاز نمود. این شرکت در ادامه فعالیت خود ، با نیاز سنجی و پایش مستمر بازار به منظور پاسخ به نیاز مشتریان تحقیق و توسعه را در اولویت خود قرار داده و با تامین مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی و ارائه محصولات با کیفیت، ارتباط مستمر با مشتریان و دریافت نظرات آنان سعی در ارتقاء کیفیت و گسترش دامنه محصولات با تمرکز بر محصولات دانش بنیان می باشد. امید است در آینده با بهره گیری از تخصص و دانش نیروهای جوان با قدرت و شتاب بیشتری در مسیراهداف خود گام بردارد.

گروه تولیدی سینتیو

ساخت عالی در زمینه رزین‌ها، پوشش‌ها، مواد افزودنی، ورق‌های شیشه‌ای و ویسکومتر حبابی

در سینتیو، ما تنها یک شرکت نیستیم؛ ما یک زنجیره تولید کامل هستیم که به ارائه عالی‌ترین محصولات در زمینه رزین‌ها، پوشش‌ها، مواد افزودنی، ورق‌های شیشه‌ای و ویسکومتر حبابی  اقدام می نماییم.

ما افتخار می‌کنیم که به عنوان یک ارائه‌دهنده کامل برای طیف گسترده‌ای از محصولات شما عمل می‌کنیم. از ترکیب رزین‌ها و پوشش‌های برتر گرفته تا توسعه مواد افزودنی پیشرفته، تولید ورق‌های شیشه‌ای با کیفیت بالا و طراحی ویسکومتر حبابی نوآورانه، تعهد ما به عالی‌بودن از هر جنبه کسب‌وکارمان می‌گذرد.

مجموعه گسترده‌ای از محصولات ما اطمینان می‌دهد که شرکت ما نیازهای متنوع شما، شامل پوشش‌ها، صفحات فایبرگلاس، افزودنی رنگ پودری یا تجهیزات آزمایشگاهی را برآورده می کند. ما تنها اینجا نیستیم تا تأمین کنیم؛ ما اینجا هستیم تا موفقیت شما را تقویت کنیم.

سینتیو به عنوان شرکتی پیشرو در عرصه خدمات به مشتریان، به ارائه راه‌حل‌هایی کارآمد و سفارشی افتخار می‌کند تا نیازهای گوناگون مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن برآورده کند. ما به شناخت دقیق نیازهای شما توجه ویژه‌ای داریم و با تیمی متخصص و تجربی در خدمت شما هستیم تا به شما کمک کنیم تا به اهداف خود که رضایت مشتریان است دست یابیم. با سینتیو همکاری کنید و از تجربه‌ای بی‌نظیر در تامین محصولات و خدمات با کیفیت بالا بهره‌ ببرید.تعهد ما به ایجاد آینده‌ای درخشان و پایدار از طریق تحقیقات گسترده و تلاش‌های متخصصان در جهان واضح است. به ما بپیوندید و با همکاری مشترک، به بالاترین مراحل توسعه دست یابیم

  • کاتالوگ سین تیوجهت دریافت اطلاعات بیشتر به کاتالوگ سین تیو مراجعه نمایید.